Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Лист сталевий гарячекатаний. Норми. Характеристики.

Інтернет-магазин «Стіллар» реалізує якісний лист сталевий гарячекатаний. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови співпраці.


Сталевий лист гарячекатаний – це плоский прокат, отриманий шляхом пластичної деформації на стані гарячої прокатки та нарізки гарячекатаного рулону на задану довжину. Основними споживачами сталевого листа є будівельний, авіабудівний і машинобудівний сектори, а також електротехніка.

Товщина листа може становити 0,5-160 мм і більше.

При цьому листовий прокат завтовшки від 1,2 до 12 мм може пакуватися в рулони, а від 0,5 до 160 мм – у листи.

Листовий прокат може бути нормальної точності та підвищеної.

Лист, товщиною до 4 мм називається тонколистовим прокатом (ГОСТ 16523-97); листи від 4 мм до 160 мм і більше є товстолистовим прокатом (ГОСТ 14637-89).

Таблиця маси квадратного метра листа (ГОСТ 19903-74 та 19904-90).


Листовий прокат виготовляють у вигляді листів і рулонів зі сталі марок Ст0, Ст2кп, Ст2пс, Ст2сп, Ст3кп, Ст3пс, Ст3сп, Ст3Гпс, Ст3Гсп, Ст4пс, Ст4сп, Ст5пс, Ст5сп, Ст5Гпс за ГОСТом 380.

Відповідно до норм характеристик листовий метал ділять на категорії: 1, …, 6. Для позначення категорії до марки сталі додають номер категорії, наприклад: Ст3пс1, Ст4сп3.


«Стіллар» пропонує лист гарячекатаний товщиною від 2 мм до 20 мм завжди в наявності зі складу (критого), понад – під замовлення.

Зробите Ви разове замовлення або станете одним з наших постійних клієнтів – співпраця з нами Вас ніколи не розчарує!

Ви можете замовити гарячекатані сталеві листи від виробника, залишивши заявку на сайті. Для цього перейдіть у каталог і вкажіть потрібні параметри продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Новини компанії

Спеціальна пропозиція

до 31.12.2020

Отримайте можливість купити металопрокат із більшою вигодою

Детальніше
X