Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Про нас

Магазин “Стіллар” – перший в Україні Інтернет-магазин металопрокату по розумним цінам.
Найкраща ціна на металопрокат з’явилася завдяки компанії “Стіллар”.

Нам вдалося досягти своєї цілі, зробити найдешевші ціни на метал для всієї України. Тому, Ви маєте змогу купити на нашому ресурсі якісний металопрокат недорого.

Металопрокат оптом і в роздріб в Україні від компанії «Стіллар».

Ми раді Вас вітати в нашому інтернет-магазині!

Наш колектив сформувався на початку 2006 року. За цей період ми пройшли складний шлях від формування до солідної, добре технічно та матеріально оснащеної компанії, яка постійно вдосконалює всі елементи бізнес-процесу в організації системи продажів металопрокату.

В нашій компанії поважають і цінують кожного клієнта.

Допомогти своєму клієнтові придбати сортовий, фасонний, гарячекатаний і холоднокатаний прокат, прокат з покриттям, а також труби і гнуті профілі з мінімальними фінансовими і тимчасовими витратами – наше основне завдання.

У широкий комплекс послуг, що надається нашою компанією, входить продаж металопрокату, консультування, різання, інформаційне забезпечення, підбір продукції, комплектація збірної машини або вагона, доставка та експедирування.

Дилерські переваги, що надаються компанії «Стіллар» виробниками металопрокату, дають нам можливість поставляти Вам якісний товар за конкурентними цінами в стислі терміни. Географічне розташування металобази в Києві зі зручною транспортною розв’язкою сприяє гарній логістиці. Все це лежить в основі успішної роботи нашої організації.

За історію існування ТОВ «Компанії «Стіллар» вдалося завоювати репутацію надійного партнера та заручитися підтримкою постійних клієнтів, залишаючись при цьому компанією, яка постійно розвивається.

Наша команда відповідально ставиться до своєї роботи та приділяє особливу увагу якості обслуговування.

Ми завжди раді новим замовникам і постійним клієнтам.

Вся продукція відповідає заявленим характеристикам та підтверджена відповідними сертифікатами якості.

Будь-яку цікаву для Вас додаткову інформацію Ви можете отримати у наших фахівців, зв’язавшись з нами за багатоканальним телефоном у Києві 0 800 60 60 69 або по електронній пошті …

X