Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Квадрат сталевий

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Квадрат сталевий

Великий вибір сталевого квадрата за низькою ціною з доставкою по Україні та порізкою під розмір.

Продаж здійснюється кратністю 6 метрів (довжина виробу)!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Квадрат 10х10
0.83 кг
1.00 
1.00 
6 м
Квадрат 12х12
0.85 кг
30.95 
36.41 
6 м
Квадрат 14х14
1.2 кг
43.69 
36.41 
6 м
Квадрат 16х16
1.65 кг
60.08 
36.41 
6 м
Квадрат 20х20
2.1 кг
76.46 
36.41 
6 м
Квадрат 22х22
3.2 кг
116.51 
36.41 
6 м
Квадрат 25х25
3.99 кг
190.16 
47.66 
6 м
Квадрат 30х30
5.15 кг
245.45 
47.66 
6 м

Квадрат сталевий – купити недорого в Києві

Продаж сталевого квадрата здійснюється не тільки самовивозом у Києві, а й онлайн з доставкою по всіх регіонах Укаріни. Купити квадратний метал за прийнятною ціною недорого (в прутах, стрижнях) можна в Інтернет-магазині «Стіллар».

Ключовою особливістю, яка робить цей виріб унікальним та незамінним, є квадратний перетин його безперервного профілю. Відсутність в ньому порожнистої нутрощі, як, наприклад, у трубного профілю, забезпечує сталевому квадрату особливу міцність. Що не виключає і його гнучкість. Саме особливий характер перетину, висока якість гарячекатаної сталі, використовуваної для виробництва цього сортового металопрокату, гарантує його надійність та довговічність при експлуатації в самих різних цілях й умовах.

Виробництво та маркування

Створений квадратний стрижень з якісної сталі, що містить певний відсоток нікелю, хрому або міді, квадрат може піддаватися додаткової термічної обробки. Від цього залежить до якого виду він належить: пройшов обробку – «ТО», або не пройшов її. Сталевий квадрат негартований отримує позначку «НГ».

Важливо враховувати, що існують різні види термічної обробки металу. Вони залежать від того, яку якість продукту ми хочемо отримати. У ролі проміжної операції ТО використовується для того, щоб надати металу необхідну м’якість, пластичність. У цьому випадку він легко піддається подальшій механічній дії. Коли ж сталевого виробу потрібно забезпечити його основну якість – особливу твердість та, відповідно, жорсткість, міцність – термічна обробка проводиться в кінці технологічного процесу.

Крім марки сталі, що використовується, яку фахівці визначають по тій чи іншій цифрі (3, 5, 10 і т.д.), на технічні характеристики квадрата (металевого стрижня) впливає також категорія точності його перетину: висока – «Б» та звичайна – «В». Цей параметр є показником кривизни металевого прута. Область та особливості його майбутнього застосування залежать також від довжини: короткої, мірної або немірної.

Застосування сталевого квадрата

Цей виріб широко використовується в багатьох сферах промисловості, сільського господарства, будівельних та ремонтних робіт. Це пояснюється особливостями його профілю, технічних параметрів, а також презентабельним товарним виглядом.

Найбільш широке застосування квадрат знайшов в області машинобудування, так як він є ідеальною металевою заготівлею для створення самих різних деталей високої точності. Автомобілі, різні види громадського транспорту, літаки, вагони і кораблі, верстати та інше промислове обладнання не були б створені без використання в процесі їх виробництва сталевого квадрата.

В якості незамінного продукту, як сортовий металопрокат квадрат, він цінується будівельниками та ремонтниками залізниць, де застосовується для кріплення шпал та рейок. Ковані сталеві решітки, лавки, сходи та перила, різні предмети дизайнерських прикрас – неможливо навіть перелічити ту різноманітність найцінніших виробів, яких би ми втратили, якби не сталевий квадрат.

Купити квадрат сталевий у магазині «Стіллар»

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент не тільки листового або трубного прокату, а й різні види металевого квадрата.

Купити квадрат сталевий за розміром, діаметром можна в таблиці з ціною. Якщо виникнуть питання, допоможуть наші менеджери. Вони прекрасно розбираються в характеристиках, що реалізуються нами, металу. Їх основні технічні параметри, включаючи й доступні ціни, вказані в таблицях.

Металобаза «Стіллар» завоювала хорошу репутацію на промисловому та будівельному ринках України не тільки, завдяки високій якості продукції, що реалізовується, безпосередньо поставляється виробником. Наші клієнти, які купують у нас товар оптом чи вроздріб, із задоволенням користуються й додатковими послугами: різкою, завантаженням, своєчасною гарантованою доставкою потрібного Вам товару по всіх містах України.

X