Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Балка двотаврова

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Балка двотаврова

Придбати балку двотаврову сталеву в Києві по низькій ціні.
Придбати сталеві балки на вибір в сортаменті з доставкою по всій Україні.
Висока якість - помірна ціна! Двотаврова балка від 10 до 24 - 45 (міра+ндл).
Сталеві двотаврові балки в каталозі вибирайте по своїм потребам. Виникнуть питання, телефонуйте!

Продаж здійснюється кратністю 6 метрів (довжина виробу)!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
8.5 кг
311.53 
36.65 
6 м
11 кг
403.15 
36.65 
6 м
14 кг
537.04 
38.36 
6 м
16.55 кг
645.78 
39.02 
6 м
19.5 кг
808.67 
41.47 
6 м
23.5 кг
997.58 
42.45 
6 м

Сталева балка двотаврова під замовлення

Найрізноманітніший сортамент виробів металопрокату включає в себе балку двотаврову, яка є найбільш затребуваним товаром у нашому магазині двотаврових балок зі сталі. Це пояснюється широтою її застосування не тільки в будівництві сучасних будинків, але і в інших сферах промислового виробництва, наприклад, в автомобілебудуванні. Двотаврові балки характеризуються формою у вигляді літери «Н» (або «Т», якщо подивитися під іншим кутом). Саме вона забезпечує сталевій балці (даного унікального виробу) необхідну жорсткість, що дозволяє створеної за її участю конструкції витримувати великі навантаження. Цьому сприяє і якість сталевої балки – у виробництві двутавров використовується вуглецева або низьколегована сталь.

Застосування та переваги двотаврів

Широта застосування балки зробила її популярною, перш за все, в будівництві житлових і промислових будівель. Вона також використовується для перекриттів та різного роду зовнішніх конструкцій, до міцності яких пред’являються особливі вимоги. Наприклад, без балки неможливо уявити зведення сучасних надміцних мостів та мостових перекриттів, шахтних стволів та інших колонних конструкцій, різного роду опор, призначення яких полягає в тому, щоб витримувати значний тиск. Балка двотаврова стає незамінною, коли потрібно забезпечити перерозподіл маси конструкції, надавши їй високу міцність та надійність.
Серед очевидних переваг використання двотаврової балки, крім її високої надійності, можна також відзначити:

  • термостійкість, а також стійкість до різного роду навантажень;
  • несприйнятливість до впливу механічних і атмосферних чинників;
  • економічність виробництва;
  • легкість при міцності, яка забезпечується;
  • зручність і швидкість монтажних, зварювальних робіт;
  • зручність транспортування.

Сортамент та характеристики двотавра

Цей незамінний в будівництві вид товару відрізняється, перш за все, якістю сталі, яка використовується, розмірами та, відповідно, ціною. Існують балки з ухилом або паралельні. Стандарт звичайних двотаврів, з кутом з 6% -12%, визначений ГОСТом 8239-89. Спеціальні балки також характеризуються особливостями ухилів внутрішніх полиць. Вони виділяються різним маркуванням, що вказує на їх призначення: «М», з ухилом внутрішніх полиць до 12%, застосовуються на підвісних шляхах; «С», з ухилом граней до 16% – для стовбурів шахт.
Асортимент магазину «Стіллар» пропонує різні види паралельних двотаврових балок. При виборі цього товару замовником, наші фахівці звернуть Вашу увагу на різні його характеристики, перш за все, на товщину полиці. Важливим для розрахунку є також вага погонного метра.

Купити балку в магазині

Залежно від сортаментних особливостей товару варіюються і ціни на нього. У нас вони близькі до цін виробника, з яким ми працюємо безпосередньо. Прайс-лист з усіма технічними характеристиками пропонованої Вам продукції, а також з цінами на неї, Ви знайдете на нашому сайті. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки готовий товар, але також обробку двотавру під замовлення, що включає, як його розміри, так й інші показники. Крім послуг порізки наш інтернет-магазин надає доставку по всій Україні необхідних Вам сертифікованих сталевих виробів. Їх висока якість, низькі ціни, увага до побажань замовника – запорука нашої відмінної професійної репутації на ринку металопрокату.

Купити металопрокат в Інтернет-магазині “Стіллар”.

X