Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Труби круглі ВГП

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Труби круглі ВГП

У нас можно купити трубу ВГП в Києві з доставкою по всій Україні. Кругла труба сталева на вибір. Ціна круглої металевої труби зі сталі високої якості вибирайте в каталозі.

Продаж здійснюється кратністю 6 метрів (довжина виробу)!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Труба ДУ 15х2,5 мм
1.25 кг
54.08 
43.26 
6 м
Труба ДУ 15х2,8 мм
1.4 кг
60.56 
43.26 
6 м
Труба ДУ 20х2,5 мм
1.6 кг
69.22 
43.26 
6 м
Труба ДУ 20х2,8 мм
1.8 кг
77.87 
43.26 
6 м
Труба ДУ 25х2,8 мм
2.2 кг
94.84 
43.11 
6 м
Труба ДУ 25х3,2 мм
2.5 кг
107.78 
43.11 
6 м
Труба ДУ 32х2,8 мм
2.95 кг
127.17 
43.11 
6 м
Труба ДУ 40х3,0 мм
3.5 кг
150.89 
43.11 
6 м
Труба ДУ 40х3,5 мм
4.15 кг
178.91 
43.11 
6 м
Труба ДУ 50х3,0 мм
4.7 кг
202.62 
43.11 
6 м
Труба ДУ 50х3,5 мм
5.35 кг
230.64 
43.11 
6 м

Труба сталева водогазопровідна (ВГП)

У всьому широкому асортименті металопрокату навряд чи знайдеш більш необхідний виріб, ніж сталеві труби водопровідні. Саме вони складають усю «кровоносну» систему сучасної урбаністичної цивілізації. І хоча на нинішньому ринку з’явилися аналогічні товари з пластика, металева труба залишається незамінною в промислових, будівельних та ремонтних роботах.

Висока якість круглої труби ВГП забезпечується необхідними хімічними показниками сталі, виробництво якої контролюється непорушними стандартами ГОСТу. Він же гарантує й необхідні технічні параметри самого виробу. Залежно від сфери застосування труб, їх якість класифікується, насамперед, показниками точності: звичайною (стандартною) або високою. Однією з важливих характеристик трубного прокату, крім умовного діаметра (ДУ), є його оцинкування або відсутність такого. Крім ціни, це впливає й на вагу виробу. Само собою зрозуміло, що оцинкована труба проявляє підвищену стійкість до корозії, іржі та інших небажаних наслідків атмосферного впливу.

Використання круглих металевих труб

Одне з основних призначень трубного прокату – створення багатокілометрових магістралей, які забезпечують нас необхідним життєвим, енергетичним ресурсом. Але перш, ніж побудувати трубопровід, ВГП використовують у самому процесі пошуку родовищ та видобутку нафти або газу. Все розмаїття сталевих труб зводиться, врешті-решт, до кількох їхніх основних видів. Їх особливості визначає те, що саме по ним прокачується: газ, нафта або вода.

На відміну від газо- або нафтопровідних труб, які доставляють тільки одну певну субстанцію, водопровідні труби мають дуже широке застосування. Без них не обійтися не тільки при будівництві магістралей водопостачання промислових об’єктів та житлових будинків технічною або питною водою. Вони незамінні також при створенні каналізаційних та опалювальних систем.

Будь-який зовнішній газо- або водопровід закінчується, то чи в робочому цеху промислового або сільськогосподарського виробництва, то чи в житловому будинку/квартирі. Таким чином, круглі сталеві труби знаходять своє широке застосування й в комунальному господарстві. Не обходяться без них й у прокладці телемереж.

З огляду на високі темпи сучасного житлового й промислового будівництва, популярність труб на ринку зростає з кожним роком. Їх широкий попит забезпечується також збільшенням темпів машинобудування. Воно включає в себе не тільки створення все нових сільськогосподарських та промислових агрегатів. Труби широко застосовуються при виробництві таких незамінних засобів пересування, як мотоцикли та автомобілі, морський, повітряний, залізничний, громадський транспорт.

Купити трубу ВГП в Україні

Інтернет-магазин «Стіллар» пропонує широкий сортамент сталевого металопрокату, включаючи й труби круглі. Їх ціна, доступність якої ми забезпечуємо за рахунок прямих поставок виробників, залежить, перш за все, від довжини виробу, ДУ (умовного діаметра), наявності або відсутності захисного покриття (цинкового або емальованого). При цьому, Ви можете купити у нас будь-який товар, як в роздріб, так й оптом. При покупці круглої сталевої труби в Києві, важливо враховувати, що їх продають, починаючи від довжини не менше трьох метрів.

Зайшовши на наш сайт, Ви можете обрати необхідний тип сталевої труби ВГП в Києві. У таблиці наведені основні параметри потрібного Вам виробу. В особливостях трубних технічних характеристиках допоможуть розібратися наші менеджери. Вони підкажуть, який товар, в залежності від майбутнього застосування, Вам підійде найкраще.

Забезпечуючи порізку труб замовнику металопрокату, його завантаження та своєчасну доставку (в тому числі й нашим транспортом) в будь-яке місто України, наша металобаза здобула високу репутацію серед клієнтів.

X