Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Сітка кладочна (зварна)

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Сітка кладочна (зварна)

Ми пропонуємо придбати сітку сталеву кладочну в Києві за низькою ціною недорого з доставкою по всій Україні.

Продаж здійснюється в штуках за розміром наведеним в прайсі нижче!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Сітка ВР Ø 3 мм 50х50
1.00 
1.00 
Сітка ВР Ø 3мм 100х100
1.00 
1.00 
Сітка ВР Ø 4мм 50х50
1.00 
1.00 
Сітка ВР Ø 4мм 100х100
1.00 
1.00 

Сталева сітка кладочна в Києві

Головне призначення сталевої сітки, різні типи якій пропонує склад Інтернет-магазину «Стіллар», розкривається вже в її назві. Найбільш широке застосування вона знайшла в будівництві. Завдяки використанню в армуванні, що збільшує несучі здібності конструкції та термін її експлуатації, цей незамінний продукт металопрокату називається також сітка армована або арматурна.

Спосіб виробництва кладочної сітки з арматури – контактне зварювання дроту або накладання одного на інший сталевих прутів – дозволяє класифікувати даний незамінний виріб і як сітка зварна. Без неї сьогодні неможливі будівельні та інші промислові роботи.

Зварна сітка з нержавіючої сталі є міцною та довговічною, завдяки своїй чудовій корозійної стійкості в широкому спектрі хімічних та промислових середовищах. За самою своєю природою, вона не вимагає додаткової обробки, такої як гальванізація або ПВХ, для захисту, так як сам дріт надзвичайно стійкий до іржі, корозії та агресивних хімічних речовин. Якщо Вам потрібна зварна сітка або огорожа в зоні із тривалим впливом агресивних середовищ, матеріали з нержавіючої сталі будуть відповідати вимогам.

Застосування зварної сітки з арматури

Безліч назв даного товару, в яких акцентуються його основні якості, красномовно засвідчує про широке застосування зварної сітки. Вона незамінна в процесі виготовлення кам’яних, залізобетонних та інших надійних й довгострокових в експлуатації конструкцій. Армована сітка гарантує їм їхні головні характеристики: міцність, жорсткість, стійкість при великих навантаженнях. Без її участі не побудуєш міцний надійний будинок, бо на арматуру покладено відповідальність за всі навантаження, викликані розтягуванням фундаменту. В Києві купити арматуру для зварної сітки можна у нас недорого.

Виріб цей широко використовується в будівництві та ремонті сучасних автомагістралей, мостів, монолітних будівель. Будівельна кладка, плиткові та інші облицювальні роботи, облаштування промислових підлог, створення каркасів, виготовлення дротяних огорож – це не повний перелік активного застосування сталевої сітки нашими замовниками.

Вона необхідна не тільки в промислових роботах, а й у приватному господарстві. Наприклад, в будівництві якісних парників та теплиць.

Сталеві сітки широко використовуються в побуті та промисловості. У майстернях або на заводах захисна сітка може використовуватися для віконних решіток або в якості захисних пристосувань. На складах її можна використовувати для стелажів, складування. Використовуйте її в своєму саду для витких рослин або для догляду за тваринами, як сітки для вольєрів та інших захисних огороджень. Сітка може також використовуватися в цивільному будівництві та машинобудуванні на додаток до архітектурних сіток, таким як тротуари, балюстради та облицювання.

Типи армованої сітки

Виробники сталевої сітки, з якими наша компанія працює безпосередньо, особливу увагу приділяють хімічному складу металу, який використовується. Якість армованої сітки залежить також від правильного розташування сталевих прутів, які повинні бути покладені строго перпендикулярно.

Класифікація армованої сітки відбувається за багатьма параметрами. Перш за все, різні вироби цього типу відрізняються розмірами та формою осередків. Як правило, вони прямокутні або квадратні, хоча існує і «декоративна» сітка з особливим малюнком.

Важливу роль при експлуатації відіграє товщина сітки, а також точність зварювання сталевих прутів. Серед параметрів цього виробу одним з найважливіших є, так званий, типорозмір арматурної сітки. Чи не найбільш затребуваним на сучасному ринку будівництва є тип «дорожньої» важкої сталевої сітки 100х100 мм. Популярні серед замовника й «легкі сітки», які класифікуються за типами – 4 і 5.

Купити кладочну сітку недорого в Україні

Склади компанії «Стіллар» пропонують широкі можливості вибору будь-яких сертифікованих виробів металопрокату, включаючи й сталеві сітки. Поставляються вони в вигляді карт або рулонів. Визначаючись з покупкою сітки арматурної, важливо враховувати діаметр сталевих прутів, якість їх зварювання, розмір та форму осередків сітки кладки під вхід будівлі будинку чи іншого приміщення.

Дані характеристики арматурної сітки кладки відіграють визначальну роль при конкретному застосуванні. Впливають вони й на її ціну. Ознайомитися з асортиментом цієї широко використовуємої продукції Ви можете на нашому сайті. Вам потрібно лише вибрати необхідний розмір сталевої сітки, знайшовши його в таблиці. Розібратися з наведеними в ній характеристиками сітки кладки допоможуть наші менеджери.

Ми також забезпечуємо порізку, завантаження й оперативну доставку товару самовивозом або нашим транспортом у всі регіони України.

У нас можна недорого купити металопрокат у Києві та Україні.

X