Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Лист просічно-витяжний

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Лист просічно-витяжний

У нашому магазині вигідно купити лист просічно-витяжний за низькою ціною в Києві. Якісні листи просічно-витяжні за чесною ціною в Україні з доставкою можна вибрати нижче.

Товар продається цілими листами!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Лист ПВЛ 306 (1000х2000) мм
48 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 306 (1000х2500) мм
39 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 406 (1000х2000) мм
40 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 406 (1000х2500) мм
50 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 406 (1250х2500) мм
60 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 506 (1000х2000) мм
54 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 506 (1000х2500) мм
67 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 506 (1000х3000) мм
81 кг
0.00 
0.00 
Лист ПВЛ 506 (1250х2500) мм
84 кг
0.00 
0.00 

Просічно-витяжний лист в Україні

Завдяки безвідходному виробництву, просічно-витяжний лист відноситься до одного з найбільш недорогих видів металопрокату. При його виготовленні використовуються звичайні гарячекатані листи товщиною 3-6 мм, які Ви також знайдете на складах Інтернет-магазину «Стіллар». Ми пропонуємо ці листи та інші сучасні будівельні матеріали за цілком доступними цінами, завдяки прямим поставкам виробника.

Просічно-витяжний лист – це лист, який розрізали й розтягнули у вигляді сітки. При розтягуванні металевий лист перетворюється в сітку з ромбовидними отворами, хоча можливо й створити багато інших малюнків. Багато видів металу можуть бути розтягнуті, в тому числі: нержавіюча сталь, гарячекатаний прокат, холоднокатаний прокат, алюміній та ін.

Шаблон сітки можливий у шаховому порядку (забезпечуючи максимально відкриту область) або по прямій лінії з вирівнюванням усіх рядків та стовпців. Пропорція відкритої площі визначає кількість простору для проходу повітря, води й світла та буде варіюватися в залежності від передбачуваного застосування розширеного металу.

Виробництво сталевого листа ПВЛ

Своєю популярністю у замовника просічно-витяжний лист зобов’язаний тим характеристикам, які забезпечують йому передові технології виробництва. Від особливостей просічення, або продавлювання листа на спеціальному верстаті, залежить необхідна конфігурація зарубки. Потрапивши під прес, де майбутній продукт отримує свою остаточну форму, ПВЛ ущільнюється до потрібних технічних характеристик. Від них, як й від будь-якого іншого сталевого прокату, чекають, перш за все, міцності. Вона ж в даному продукті не поступається технічними показниками листів із суцільною структурою. З огляду на невелику вагу просічних листів, вони мають явну перевагу перед аналогічними виробами металопрокату.

Міцність, стійкість до впливів зовнішнього середовища, опірністю до деформацій, різний розмір та форма осередку, нарешті, легкість роблять цей сталевий виріб незамінним на ринку промисловості й будівництва.

Переваги розширеного металу:

  1. Економічно вигідно: невелика кількість металу можна розтягнути на великий шматок.
  2. Ефективний процес: при виготовленні та переробці металевої сітки дуже мало відходів.
  3. Хороший провідник: оскільки розплавлений метал являє собою єдине ціле, він може бути відмінним провідником електрики, магнітного потоку й тепла.
  4. Захисна арматура: розширені металеві листи можуть бути об’єднані зі склом, бетоном та іншими матеріалами для додаткової міцності.
  5. Висока міцність: розширені метали витримують вагу й напруга краще, ніж ткані метали або зварні шви.
  6. Невелика вага: розширені метали легше, ніж традиційні металеві листи.
  7. Дозволяє циркуляцію: розширений метал дозволяє повітрю та світлу вільно переміщатися.
  8. Акустичні властивості: спеціально розроблені сітки можуть поліпшити акустику та забезпечити звукоізоляцію.

Використання сталевих просічних листів

Головними замовниками просічно-витяжного листа є архітектори та, відповідно, будівельники. Крім вищевказаних характеристик вони цінують його ще за надані дизайнерські можливості. Останні забезпечуються презентабельним видом виробу. Він досягається завдяки відмінним якостям нержавіючої сталі, а також різноманітності форм отворів – круглих, квадратних, ромбоподібних, шестигранних, нарешті, декоративних. Це надає широкі можливості використання листа в оформленні інтер’єрів та виробництві меблів у популярному сьогодні урбаністичному стилі хай-тек.

Експлуатуючи чисто декоративні можливості просічного листа, сучасні дизайнери створюють з його допомогою різного роду офісне та інше обладнання, включаючи освітлювальні прилади. Вони в цьому випадку забезпечують м’яке розсіяне світло. Здатність пропускати світло та повітря роблять ПВЛ популярним у самих різних сферах будівництва та народного господарства.

Надійність, стійкість до корозії дозволяють використовувати ПВЛ, як у зовнішній обробці будинків, так й в облаштуванні прилеглої до них території. Наприклад, у створенні гарних балконів, неслизьких сходинок сходів, міцних огорож. Поліфункціональність витяжних листів знаходить своє застосування й у таких будівельних роботах, як армування штукатурки. В суто виробничих цілях, просічно-витяжний лист використовуються в просіювання порід різного розміру, створення легких та міцних ємностей (тари) для різних товарів та ін.

Не обійтися без цього унікального виробу й у різних сферах промисловості: хімічної, нафтової, газової, а також при створенні безпечних сучасних автострад.

Купити лист просічно-витяжний у Києві

Завдяки послугам нашого інтернет-магазину, Ви можете купити ПВЛ за недорогою ціною, вирішивши заодно питання його завантаження та швидкої доставки нашим транспортом або самовивозом. Фахівці металобази «Стіллар» допоможуть вам обрати необхідний тип будь-якого сталевого товару. Наші постійні клієнти, які замовляють оптові поставки, купують вироби металопрокату за гнучкими розцінками. Наявність, види, технічні параметри, вартість потрібного Вам товару – всю цю інформацію Ви знайдете на нашому сайті.

Інші сталеві листи:

Сталеві листи холоднокатані. Металеві листи гарячекатані. В Києві оцинковані листи недорого.

X