Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Лист гарячекатаний рифлений

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Лист гарячекатаний рифлений

Ми пропонуємо купити сталевий лист гарячекатаний рифлений у Києві за прийнятною ціною. Сталеві листи з рифленим візерунком недорого з доставкою по всій Україні.

Товар продається цілими листами!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
110 кг
0.00 
0.00 
265 кг
0.00 
0.00 
329.18 кг
0.00 
0.00 
395.01 кг
0.00 
0.00 
393.75 кг
0.00 
0.00 

Ціна на сталевий лист гарячекатаний рифлений в Україні

В Україні серед усього розмаїття сталевих листів металопрокату, пропонованих інтернет-магазином “Стіллар», Ви знайдете й гарячекатаний рифлений лист за низькою ціною.

Створюється він у процесі обробки вуглецевої сталі. Від інших видів листового прокату його відрізняє рифлена поверхня однієї зі сторін. Саме вона, в поєднанні з прийнятною ціною, гарантує виробу широкий попит на сучасному ринку промисловості та будівництва в Україні та Києві.

Гарячекатаний сталевий лист рифлений являє собою тип плоского катаного листа, який має опуклий ромб або лінійний малюнок з одгого боку й гладкий з іншого боку.

Навіщо потрібен ріфель

Різні типи опуклих візерунків (ріфелів), серед яких переважають «сочевиця», «ромб», «квінтет», роблять поверхню листа не слизькою. Це його якість, поряд з міцністю, надійністю та довгостроковістю експлуатації, що природньо для сталевої продукції, найбільше цінується замовником. Хороша зчіплюваність такій поверхні із взуттям страхує від можливих травм. Вона й забезпечує рифленому листу широкі можливості практичного застосування. Кожен відповідальний роботодавець турбується про безпеку своїх співробітників, що особливо актуально в умовах промислового виробництва листового металу.

Використання листів рифлених

Через свою унікальну текстуру він часто використовується для людської безпеки: для створення пішохідних доріжок, покриттів для підлоги, сходів та пандусів, де може статися ковзання. Також може застосовуватися в конструкціях з бетону та садових ділянках.

Клієнти, які замовляють у нас цей виріб листового прокату, зайняті самими різними видами діяльності, пов’язаної з будівництвом, ремонтом, широкою сферою промислових робіт. Сталевий рифлений лист настільки широко увійшов у наше життя, що ми вже не помічаємо його присутності. Особливо це стосується міських жителів.

Кожен пасажир, який користується метро, ​​ступає на рифлений лист, коли заходить чи сходить з ескалатора. При цьому більшість з нас навіть не підозрює, що безпеку в даному випадку забезпечують його опуклі рифелі. Їх висота (не менш 0.5 мм), як і товщина листа, крім інших параметрів, суворо контролюється стандартами ГОСТу 8568-77.

Крім використання в промисловому та побутовому підлоговому покритті, різного роду настилах, містках, сходових ступенях та прольотах, даний товар купується підрядниками й для інших будівельних робіт. Серед них – армування, створення надійних стінок, міцних огорож, вентиляційних шахт та інших видів металоконструкцій.

Будівельники також використовують декоративні можливості рифленого листа. Виготовлений з якісної нержавіючої сталі, він, завдяки особливостям візерунка, нанесеного на одну зі сторін, може застосовуватися і в якості оздоблювального матеріалу. При цьому, сучасні архітектурні рішення, а також особливості урбаністичного дизайну, роблять його прийнятним, як в екстер’єрах, так й в інтер’єрах.

Купити рифлені сталеві листи в Києві та Україні

Рифлений гарячекатаний лист, з урахуванням його унікальних якостей, які забезпечують презентабельний вигляд, високу якість технічних параметрів при низькій собівартості, є чи не найпопулярнішим товаром на сучасному ринку металопрокату.

При його покупці, крім інших важливих характеристик, враховується товщина виробу (високої або нормальної точності). Це визначає, перш за все, ефективність застосування листа. Вибрати необхідний Вам виріб допоможуть кваліфіковані фахівці нашого інтернет-магазину.

Оскільки листовий прокат має різну довжину (мірну, немірну, кратну), то при його покупці виникає питання порізки. Ця проблема легко вирішується, якщо Ви запланували придбати потрібний Вам товар саме у нас. Різка, завантаження, швидка доставка доступних за ціною сталевих виробів не тільки в межах Києва, а й по всій Україні – це ті переваги, які допоможуть Вам заощадити час, нерви та гроші. Наші постійні клієнти давно в цьому переконалися, вважаючи за краще мати справу з металобазою «Стіллар».

X