Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Лист холоднокатаний

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Лист холоднокатаний

Ми пропонуємо на продаж сталеві листи холоднокатані купити в Україні за низькою ціною. Купити лист сталевий у Києві дешевше з порізкою під розмір. Доставка листів по всій Україні. Вибирайте листи холоднокатані сталеві, товщина та розміри листів тут у каталозі. 

Товар продається цілими листами!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Лист х/к 0,5х1000х2000 мм
8.5 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 0,8х1000х2000 мм
13 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 1,0х1000х2000 мм
17 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 1,0х1250х2500 мм
26 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 1,2х1000х2000 мм
20 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 1,2х1250х2500 мм
31 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 1,5х1000х2000 мм
26 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 1,5х1250х2500 мм
39.5 кг
0.00 
0.00 
Лист х/к 2,0х1000х2000 мм
34 кг
1.00 
1.00 
Лист х/к 2,0х1250х2500 мм
52 кг
1.00 
1.00 

Купити лист холоднокатаний в Україні

У нашому Інтернет-магазині купити лист холоднокатаний в Україні можна з різкою під розмір недорого. У магазині «Стіллар» Ви знайдете весь широкий сортамент прокатного листа. Вихідним матеріалом для холодної катки є товстий гарячекатаний лист, різні види та розміри якого металобаза реалізує за цілком прийнятними цінами.

Висока якість пропонованого нами листа холоднокатаного гарантує його відповідність ГОСТу 19904-74. Крім сучасних технологій виробництва, воно забезпечується й характеристиками використовуваної нержавіючої сталі. Її хімічний склад також відповідає суворим стандартам ГОСТу. Ті чи інші її марки – низьковуглецева або високовуглецева сталь – використовують в залежності від призначення виробу та його майбутнього застосування. Це необхідно враховувати при виборі та купівлі листового металопрокату.

Переваги холоднокатаних листів

Гладкий, що відрізняється відмінними фізичними та хімічними характеристиками лист холодної катки має низку переваг у порівнянні з іншими видами листової сталі.

Його хороша репутація на ринку забезпечується точністю прокатки, яка робить лист холоднокатаний:

  • відповідним точним геометричним розмірам;
  • здатним до різних типів витяжки;
  • міцним та надійним в експлуатації;
  • стійким до механічних деформацій при обробці;
  • захищеним від негативного впливу середовища;
  • довгостроковим у різних атмосферних умовах;
  • пластичним в застосуванні.

Використання холоднокатаного прокату

Завдяки перерахованим вище якостям, лист холоднокатаний, перш за все, широко застосовується в сучасному будівництві та ремонтних роботах. Його популярність пояснюється також економічністю виготовлення, що дозволяє продавати сталевий прокат за низькою ціною. В якості будівельного матеріалу він незамінний не тільки в зведенні побутових та промислових будівель, а й, наприклад, різного роду огороджень, в ролі профнастилу та ін.

Завдяки своїм технічним характеристикам, холоднокатаний лист використовується в якості будівельного матеріалу в будь-яких кліматичних умовах. Він є необхідним виробом для створення теплоізоляції обладнання, в будівництві трубопроводів, покрівлі, включаючи металочерепицю, а також, як широко використовуваний матеріал обробки. Затребуваний він й у різних сферах промислового виробництва: у машино- і суднобудуванні, у створенні авіаконструкцій, при виготовленні електротехнічних приладів. Сталевий лист використовують також в якості створення різного роду металевих заготовок, зварних і штампованих деталей.

Купити лист холоднокатаний у Києві недорого

На наших складах у Києві Ви знайдете найрізноманітніший листовий металопрокат, включаючи лист оцинкований та гарячекатаний лист. Ми пропонуємо нашим клієнтам й різні види листів холоднокатаних, які крім інших показників маркуються по товщині сталевої пластини. Залежно від конкретного призначення виробу, важливу роль у його характеристиці відіграє також й якість обробки листа (особлива, висока, підвищена та точна).

Обрати листовий прокат з широкого сортаменту металопрокату, який необхідний саме Вам, допоможуть наші висококваліфіковані фахівці. З нашого складу в Києві ми здійснюємо поставку не тільки в столиці, а й по багатьом містам України.

Ознайомитися з пропозиціями по листу холоднокатаному та іншим сталевим виробам можна завдяки таблицям, розміщеним на сайті. Наші постійні клієнти, які закуповують у нас товар за гнучкими цінами, давно переконалися у високій якості послуг Інтернет-магазину «Стіллар».

X