Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Дріт в'язальний сталевий

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Дріт в'язальний сталевий

Купити дріт у Києві за низькою ціною недорого можна тут. Дріт для зв'язки сталевий в асортименті з доставкою по всій Україні.
В'язальний металевий шнур допоможе зв'язати та закріпити будь-яку деталь.

Продаж дроту здійснюється за вагою в кілограмах (кг)!


НайменуванняВага
1 од.
Ціна
1 од.
Ціна
за 1 кг
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Дріт в’язальний Ø 1,2 мм
0.01 кг
0.00 
49.26 
Дріт в’язальний Ø 2,0 мм
0.03 кг
0.00 
47.56 
Дріт в’язальний Ø 3,0 мм
0.06 кг
0.00 
46.36 
Дріт в’язальний Ø 4,0 мм
0.12 кг
0.00 
46.36 

Дріт в’язальний ціна в Україні

Ціни на сталевий дріт чесні й недорогі. Порівняйте ціну та телефонуйте нам!
Купуючи в Україні металопрокат, важливо розібратися з особливостями його технічних характеристик. На них, перш за все, впливає якість використовуваного металу та специфіка процесу виробництва. Саме дріт в’язальний у Києві термічно оброблен, у виготовленні якого зазвичай використовується низьковуглецевий сталь, що включає різні сплави, є одним з найбільш затребуваних на ринку. Він найбільше відповідає тим вимогам, які пред’являють до цього продукту сталевого прокату замовники. Це, перш за все, міцність і пластичність, які забезпечують йому м’якість і гнучкість. При цьому дріт важко піддається розриву при великих навантаженнях.

Характеристики дроту

Від способу термічної обробки дроту залежить не тільки класифікація його міцності – звичайний (В-1) і високоміцний (В-2), а й зовнішній вигляд – світлий або темний вид дроту. Параметри опірності зусиллям натягу та можливого розриву поділяють його на групи: 1-ю та 2-ю.
Не останню роль у визначенні якості дроту грає і такий показник, як «точність» – нормальна або підвищена, що також залежить від своєрідності технологічного процесу. На антикорозійну стійкість від небажаного впливу зовнішніх умов впливає наявність (або відсутність) захисного покриття. На нашому складі Ви знайдете й такий затребуваний товар, як дріт оцинкований.
Інтернет-магазин «Стіллар» пропонує якісний дріт, надійну продукцію, оскільки ми маємо справу з надійними вітчизняними виробниками різних видів сталевого прокату. На наших складах Ви знайдете дріт в’язальний різного перетину – від 1,2 до 3,00 мм.

Дроти сталеві – застосування

Чи не найбільше вживання дріт знайшов у будівництві. Крім зазначених вже гідних якостей – перш за все, міцності та еластичності – він цінується на ринку і за свою доступну ціну.
Основне призначення даного виробу підказано вже самой його назвою. Чи не найчастіше дріт використовується для в’язання тих чи інших елементів. Наприклад, для зв’язування арматури, при створенні різних каркасів, у тому числі й зміцнюють фундамент.
Сучасна промисловість широко використовує дріт в якості ідеальної заготовки для виробництва широкого асортименту товарів. Без нього не було б електричних і телеграфних проводів, а також інших виробів, пов’язаних зі сферою енергетики, включаючи промислові та побутові електроприлади. Дріт став незамінною заготівлею для створення сіток, канатів, цвяхів, свердел, термопар, тросів, пружин, сіткових огорож тощо.
Як металургійна сировина, він має свою окрему класифікацію. Особливості кожного його виду визначаються стандартами ГОСТу, які враховують специфіку виробництва виробу та марку сталі, що використовується.

Купити дріт у Києві

У нашому інтернет-магазині можна купити в’язальний дріт зі сталі та оцинкований сталевий дріт різних видів, перетину, призначений, як для промислового використання, так і приватних робіт.

Знайшовши необхідний Вам товар у таблиці, зверніться за консультацією до наших фахівців. Вони допоможуть вибрати потрібний виріб в залежності від цілей та умов його майбутнього застосування.

Наші постійні клієнти цінують компанію «Стіллар» не тільки за якість пропонованого сертифікованого товару, відповідного суворим вимогам ДСТУ. На високому рівні знаходиться й сервіс додаткових послуг, які ми надаємо. Вони включають низьку ціну та точну вагу, якісне різання металу, швидке завантаження та своєчасну доставку товару в усі регіони України.

Хороший вибір потрібного Вам виробу сталевого прокату починається з вибору оптимальної металобази, яка гарантує Вам хороший товар за хорошими, низькими цінами.

X