Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Дріт оцинкований

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Дріт оцинкований

Купити дріт оцинкований у Києві можна недорого з доставкою по всій Україні. Ціна на дріт ідеальна. Дивіться в прайсі.

Продаж дроту здійснюється за вагою в кілограмах (кг)!


НайменуванняВага
1 од.
Ціна
1 од.
Ціна
за 1 кг
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
0.03 кг
0.00 
1.00 
0.06 кг
0.00 
59.66 

Дріт оцинкований в Україні

Серед усіх видів вітчизняного металопрокату, сталевий дріт займає особливе місце, завдяки унікальності його структури, якості і, відповідно, застосування. Якщо говорити про параметри, які враховуються при покупці цього виробу, то на перший план виходять довжина, площа поперечного перетину та товщина оцинковки. Ці та інші характеристики регулюються стандартами ГОСТу 9389-75. Діаметр найбільш затребуваного дроту, зробленого з низьковуглецевої оцинкованої сталі, коливається в межах 0,14 – 8 міліметрів. На ринку переважає дріт з круглим перетином, хоча буває квадратний, шестикутний, овальний і т.д.

При покупці цього товару, важливо враховувати і ту обставину, що дріт оцинкований може бути також блискучим. Це надає йому ефектний вигляд. Однак не варто загострювати свою увагу саме на даному його аспекті, так як під впливом різних факторів зовнішнього середовища цинк рано чи пізно окислиться і продукт потьмяніє. Тим більше, що блиск не захищає виріб від корозії. Стійкість до неї забезпечується питомою щільністю цинку на його поверхні.

Виробництво дроту

Заготівлею для виробництва дроту є очищена від окалини катанка – в’язка металева субстанція у вигляді прутка різного діаметру. Цей гарячекатаний сталевий продукт використовується і для виробництва інших видів прокату. В процесі волочіння катанки майбутньому дроту надають необхідний діаметр і далі змотують у котушки, які й надходять на склади металобаз.

У нас ще є в’язальний дріт у Києві, ціна на вибір.

Різновид сталевого дроту з захисним покриттям багато в чому визначається способом його оцинковки. Найбільш захищеним від корозії вважається виріб гарячого оцинкування.

Технологію створення і головні характеристики того чи іншого виду металопрокату замовнику потрібно знати для того, щоб розбиратися в якості товару, що купується. Втім, в інтернет-магазині «Стіллар» продається тільки сертифікований продукт від виробника. У наших фахівців Ви можете отримати будь-яку консультацію.

Дріт оцинкований – застосування

Важко навіть перерахувати ті галузі господарства, в яких можна було б обійтися без сталевого дроту. Він незамінний, як у промисловому виробництві та будівництві, так і в приватному секторі. Його використовують для армування, виготовлення металевих сіток різних типів, що застосовуються в огорожі. В якості шпалер ми виявимо дріт у садах і виноградниках; без нього не обходяться при виробництві каркасів та монтажі ліній зв’язку. Широке застосування дріт оцинкований знайшов й у виготовленні широкого асортименту предметів побуту, зокрема, ручок, а також для реалізації дизайнерами своїх сучасних рішень в облаштуванні урбанізованих інтер’єрів.

Купити дріт оцинкований недорого в Києві

Наш інтернет-магазин пропонує купити дріт за найнижчими цінами в Києві та Україні. Наш магазин давно зайняв лідируючі позиції на ринку сталевого прокату. Ми домоглися повної довіри з боку замовників, завдяки високій якості реалізованого сертифікованого товару, а також відмінному сервісу. Він включає в себе не тільки різні види додаткових послуг (різання, завантаження, доставка виробу), але і консультації фахівців. Цю послугу важливо отримати, з огляду на нинішню різноманітність виробів металопрокату. Адже від точності обраного продукту залежить успіх його майбутнього застосування.

«Стіллар» реалізує в Києві металопрокат оптом і в роздріб, приймаючи при цьому різні види оплати. Слідкуйте за нашим сайтом, так як час від часу ми проводимо акції з розпродажу широкого сортаменту якісних сталевих виробів.

X