Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Арматура

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Арматура

У нас найкращі ціни на арматуру в Києві та всій Україні.
Купити арматуру в Києві можна з порізкою під розмір на вибір.
Арматура: 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 мм.

Продаж здійснюється кратністю 6 метрів (довжина виробу)!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Арматура Ø 8 мм
0.25 кг
8.53 
34.13 
6 м
Арматура Ø 10 мм
0.45 кг
14.20 
31.56 
6 м
Арматура Ø 12 мм
0.67 кг
20.94 
31.26 
6 м
Арматура Ø 14 мм
0.98 кг
30.34 
30.96 
6 м
Арматура Ø 16 мм
1.27 кг
39.32 
30.96 
6 м
Арматура Ø 18 мм
1.67 кг
51.70 
30.96 
6 м
Арматура Ø 20 мм
2.1 кг
65.02 
30.96 
6 м
Арматура Ø 22 мм
2.58 кг
79.88 
30.96 
6 м
Арматура Ø 25 мм
3.3 кг
102.17 
30.96 
6 м
Арматура Ø 28 мм
4.07 кг
126.01 
30.96 
6 м
Арматура Ø 32 мм
5.05 кг
156.35 
30.96 
6 м

Ціни на арматуру рифлену в Україні

Ми пропонуємо Вам купити арматуру в Києві з доставкою по всій Україні. Каталог арматури на вибір.
Виберіть свій розмір та діаметр арматури. Всі види арматури за розумною ціною.

Арматура для залізобетону та будівництва

Кожен хоче жити не тільки в красивому, але й надійному будинку. У Києві сьогодні пропонується багато нового житла, вартість квадратного метра якого визначається, як правило, місцем розташування того чи іншого житлового комплексу. Але мало хто замислюється над тим, що ж ховається за сучасним дизайном затишного будинку зі скла та бетону? Які технічні рішення й особливості будматеріалів забезпечують йому міцність, довгу експлуатацію та надійність?

Технології сучасного будівництва важко уявити без такого незамінного компонента, як арматура. Саме її, невидиму складову більшості будівель, потрібно дякувати і за їх міцність, і за ті архітектурні можливості, які надають будівельникам бетон і скло. Бо без арматури, цієї сполучною «нитки» будь залізобетонної конструкції, стіни та підлога вашої квартири не були б настільки міцними й надійними.

Завдяки арматурі сучасні технології будівництва не тільки гарантують міцність будівель та, отже, їх довговічність, але й забезпечують високі швидкості зведення будівель. Крім цього, розширилися можливості для створення будинків з різноманітними варіантами планування та конфігурації їх приміщень.

Застосування та переваги арматури

Гнучкі або жорсткі сталеві стрижні, які ховаються в бетонній масі, є чи не найпоширенішим продуктом металопрокату. Важко навіть уявити весь найширший спектр будівельних та відновлювальних робіт, в яких застосовується сталева арматура. З її допомогою зміцнюються бетонні конструкції, формуються плити перекриття, облаштовується фундамент й каналізаційні системи, армується цегляна кладка, зводяться різного роду опори та багато іншого.

Арматура цінується не тільки завдяки гарантованою нею високою міцностю будівельних об’єктів та прекрасних показників пластичності. Вона забезпечує знижений рівень розпірності в бетонній масі та добре зчеплення з нею. Серед її переваг значаться: несприйнятливість до корозії та іншим біологічним й хімічним впливам; відповідність суворим параметрам зварювання; тривалий період гарантованої безпечної експлуатації.

Види арматури в Україні

В наявності є рифлена арматура та гладка міра. Сучасні технології дають можливість виготовляти найрізноманітнішу арматуру, яка задовольняла б будь-які потреби замовника, який працює з залізобетонними конструкціями. Металобази Києва пропонують різні види арматури – як гарячекатану стрижневу, так й холоднотягнуту дротяну. В категорію першої входять сталеві стрижні будь-якого діаметру арматури в незалежності від способів та форм промислових поставок (у прутках, мотках або бунтах). При цьому, гарячекатана арматура зміцнюється різними способами – як за допомогою її термічної обробки, так і волочінням або витяжкою.

Діаметр арматури: від 8 до 32 мм.
Характеристики арматурних прутів

Однією з головних характеристик арматури, крім її діаметра, є також форма – рифлена або гладка. Від цього залежить її конкретне застосування. Очевидно, що вм’ятини або рифи, що характеризують поверхню сталевих стрижнів, значно покращують їх зчеплення з бетоном. Рифлена арматура – ціна недорого з доставкою та безкоштовним завантаженням до 300 кг.

Купити арматуру металопрокат

Інтернет-магазин сталевої арматури в Україні пропонує досить низькі ціни на металопрокат у Києві. Зверніть увагу на легкість користування магазином. Зручний пошук якісної будівельної арматури в Києві. Замовити рифлену або гладку арматуру з доставкою або самовивозом.

Інтернет-магазин Стіллар пропонує на продаж оптом та в роздріб не тільки найрізноманітніші види арматури за розумною ціною, а й здійснює її порізку та доставку. Клієнту достатньо лише зайти в каталог металопрокату на відповідний розділ та клікнути мишкою, обравши за назвою необхідний тип, розмір та діаметр арматури. Все інше забезпечить магазин.

Виникнуть питання, сміливо телефонуйте нашим менеджерам – вони допоможуть Вам купити арматуру для будь-яких потреб.

X