Сайт находится на бета тестировании и доработке, извините за временные неудобства. В случае трудностей, заказ можно сделать по телефону.

Швелер

Найбільший вибір металопрокату

Організація всього процесу та планування

Швидкість обробки та реалізації замовлень

Широкий спектр додаткових послуг по обробці металу

Наявність свого вантажного транспорту

Своє обладнання по обробці металу

Склад критого типу - захист від атмосферних впливів

Швелер

Купити швелери катані в Києві недорого. Ціни на швелери нижче. Доставка швелерів по Україні. Великий вибір у магазині "Стіллар".

Швелер сталевий купити в Києві можна дуже просто в нашому Інтернет-магазині.

Продаж здійснюється кратністю 6 метрів (довжина виробу)!


НайменуванняВага
1 м
Ціна
за 1 м
Ціна
за 1 кг
Довжина
товару
КількістьОд. виміруЦіна всьогоДії
Швелер № 6,5 (міра+ндл)
6.4 кг
270.53 
42.27 
6 м
Швелер № 8 (міра+ндл)
7.7 кг
305.38 
39.66 
6 м
Швелер № 10 (міра+ндл)
9.1 кг
360.91 
39.66 
6 м
Швелер № 12 (міра+ндл)
11.7 кг
464.02 
39.66 
6 м
Швелер № 14 (міра+ндл)
13 кг
619.58 
47.66 
6 м
Швелер № 16 (міра+ндл)
14.9 кг
790.59 
53.06 
6 м
Швелер № 18 (міра+ндл)
17.5 кг
928.55 
53.06 
6 м
Швелер № 20 (міра+ндл)
20.4 кг
1,082.42 
53.06 
6 м
Швелер № 22 (міра+ндл)
22.3 кг
1,299.20 
58.26 
6 м
Швелер № 24 (міра+ндл)
25 кг
1,456.50 
58.26 
6 м
Швелер № 27 (міра+ндл)
29 кг
1,944.74 
67.06 
6 м
Швелер № 30 (міра+ндл)
33.3 кг
1,940.06 
58.26 
6 м

Сталевий швелер в Україні

Широкий сортамент металопрокату, який Ви знайдете на складах «Стіллара», включає і такий затребуваний виріб, як швелер катаний. Представляючи собою сталеву балку, яка в перетині схожа на літеру «П», він належить до типу гнутого профілю. На відміну від виробів із зетовим перетином, полки швелера розташовані по одну сторону від його стінки. Вони бувають, як однаковими, так й різними по довжині. У першому випадку ми маємо справу зі швелером рівнополичним, у другому, відповідно, з нерівнополичним. Ці його особливості, як й інші ключові параметри, важливо враховувати при купівлі товару, в широкому асортименті пропонованого нашим інтернет-магазином.

Швелер – виробництво та характеристики

Цей та інші, схожі вироби сталевого прокату, виготовляють на профілєгнучких верстатах. Притискаючи металевий лист з обох сторін, спеціальні валики формують ту чи іншу форму швелера. Своєрідність його профілю, як й інші технічні характеристики, лежать в основі класифікації цього популярного продукту металопрокату.

Залежно від особливостей виробничого процесу, швелер буває гнутий і гарячекатаний. Якість кожного з них гарантується вимогами ГОСТу, відповідність яким важливо враховувати при виборі товару. А він починається з вибору магазину. Весь наш продукт сертифікований відповідно до державних стандартів України.

Рівнополичні або нерівнополичні швелери розрізняються між собою також і за спрямованістю граней їх полиць – паралельної або з ухилом. Однією з характеристик цього виробу є і «ступінь точності», яка залежить від точності прокатування заготовки. Позначається вона літерами «А», «Б», «В». Виробники, з якими ми працюємо безпосередньо, вказують і на таку важливу властивість сталевого продукту, як металоємність. Від неї залежить співвідношення його ваги та міцності.

Ці технічні параметри, поряд з геометричними особливостями виробу – форма та товщина профільного перетину, довжина, вага – в першу чергу враховуються замовником при покупці потрібного товару.

Застосування швелера

Хоча швелер в тих чи інших видах робіт може бути замінений іншими виробами металопрокату (наприклад, профільними трубами), він, тим не менше, знаходить і своє оригінальне застосування. Перш за все, в сучасному будівництві. Його цінують за міцність на вигин і, відповідно, надійність. Їх гарантує не тільки певна марка сталі, але й П-подібна форма перетину. Тому, даний виріб найчастіше використовують в якості основи для зведення різного роду металевих та бетонних конструкцій. Збільшуючи їх несучі здібності та будучи довготривалим в експлуатації, він оберігає споруди від пластичної деформації.

Швелер виступає не тільки в ролі незамінного елемента металоконструкцій. Його використовують при армуванні та облицювання стін, при зведенні покрівлі та підтримуючих колон. Завдяки високій опірності до осьових навантажень, він знайшов широке застосування і в промисловості, перш за все, в машино- і вагонобудуванні.

Порівняти ціни та купити швелер катаний у Києві

При виборі швелера потрібно враховувати багато його технічних параметрів, включаючи розміри, площу профільного перетину й т.п. В усіх цих нюансах Вам допоможуть розібратися наші досвідчені фахівці. Вони підберуть потрібний Вам товар за цілком прийнятну ціну. Вартість реалізованого нами продукту з криці одна з самих низьких на ринку металопрокату України. У чому Ви можете переконатися самі, вивчивши наш прайс-лист.

Увага до замовників, яку виявляють наші співробітники, а також висока якість додаткових послуг – різання, завантаження, швидкої доставки в усі регіони України – зробили «Стіллар» провідним постачальником усіх видів металопрокату.

X